Een mystic bridal shoot op het ruige strand van Denemarken. Ik liet me overweldigen door de fantastische golven, die tegen de rotsen sloegen en de wind die me zowat omver blies. Schuimkoppen lachten ons tegemoet en heel even leek het alsof er niets anders bestond dan deze plek.

Laat je inspireren door deze prachtige shoot op in Denemarken. Met als thema ‘mystic cosmos’ kun je zien hoe je met een locatie jouw thema heel goed tot bloei kan laten komen.

Het was magisch, poëtisch, romantisch en tegelijkertijd zo stoer, wild en indrukwekkend. Alle ingrediënten voor een fantastische shoot. Laat je inspireren hoe jouw bruiloft magisch en toch dat rauwe randje kan hebben.

Check de blog op ThePerfectWedding.nl voor nog meer inspiratie.

Alle leveranciers die meehielpen (met Instagram accounts):

Organisatie, Styling en Rentals: Madame Petite @madamepetite_vintageverhuur

Weddingplanner en Organisatie: Moonstruck Agency @moonstruckagency

Fotografie: Antoinet Murier @antoinetmurier en Lisanne Jager @lisannejagerphotography

Video: Kleine Verhalen Videografie @kleineverhalenvideografie

Bloemen: Bloemenzo Joyce @bloemenzojoyce

MUAH: Beautiful Morning by Li @beautifulmorningbyli

Jurk Bo en Luca: Wild at Heart Bridal @wildatheartbridal

Taart: Sticky Flour @sticky.flour

Sieraden: Minouche en Rûne Sieraden @minouche_en_rune

Stationery: Studio Spruijt @studiospruijt

Headpieces: Lovely Elysian @lovely.elysian

Modellen Patrick en Anne: @annehogeveen