Elopement aan de Franse kust. Het bewijs dat je niet ver hoeft te reizen voor mooie natuur, de zee en rotsen. In zo’n 3 uur ben je in Cap Blanc-Nez, Frankrijk, waar de natuur je in elk seizoen versteld laat staan.

Volop inspiratie in deze shoot voor je eigen bruiloft zou ik zeggen. Mijn #1 favoriet? De ceremonie met de geweldige backdrop en natuur als decor!

Check de blog op Girls of Honour als je meer wilt zien. 

Team:

Wedding planner: Celeste Weddings ​@celesteweddings

Fotograaf: Oydin + Mei Photography ​@oydinmei

Bloemist: ​Katya Hutter Floral Design @katyahutterfloraldesign

Videograaf: ​Kleine Verhalen Videografie @kleineverhalenvideografie

Jurk en sieraden: Keep its Find Bridal ​@keepitsfind_bridal

Hoed: Old habits die hard @oldhabitsdiehardnl

Suit en schoenen: Atelier Munro ​@ateliermunro

Taart: ​Enjoy-Cakes @enjoycakesnl

Rentals: Waanzinnig Trouwen ​@waanzinnigtrouwen

Make up en haar: Danielle Rekelhof ​@daniellerekelhof.hairmakeup

Model (bruid): Claarte van Bree ​@claartjevanbree

Model (bruidegom): Denilson Jason Baptist  ​@johnjasonish

Orchideeën: Walter Grootscholten Orchids @phalaenopsisbywalter

Rozen: Parfum Flower Company @parfum_flower_company Alexandra Farms @alexandrafarms Ecoroses @ecoroses

Wabara: Uhuru Flowers @uhuruflowers